530 330 388

O Nas

LOG www333

Jeśli organizujesz imprezę paintballową i potrzebujesz sprzętu – trafiłeś idealnie.
U nas wypożyczysz wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania takiego eventu!Od markerów, przez maski, butle, kończąc na kombinezonach czy butlach ładujących.
MrSport to centrum Paintballowe działające nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce. Posiadamy szeroki wachlarz asortymentu Paintballowego. Współpracujemy z najbardziej rzetelnymi i profesjonalnymi firmami, takimi jak Dye, Tippmann, Empire, Planet Eclipse oraz wiele innych, które można by wymieniać przez długi czas. Rewelacyjna cena oraz życzliwa obsługa zapewni Państwu wysoki standard, który zapamiętany zostanie na długo.

Wieloletnie doświadczenie w tej sportowej dziedzinie utwierdziło tysiące klientów, że sprzedawane przez nas produkty oraz serwis zasługują na najwyże noty. Już od ponad 8 lat jesteśmy z Państwem i to jest nasz powód do dumy – zadowolony klient – to misja naszej firmy.

Potwierdzeniem naszego rozwoju jest rozszerzenie asortymentu o artykuły pirotechniczne i oprócz rakiet, wyrzutni czy fajerwerków, posiadamy również petardy, granaty błyskowe, granaty hukowe, granaty z farbą, stroboskopy i znacznie więcej urozmaiceń rozgrywek paintballowych.

Niezależnie czy chcesz wypożyczyć sprzęt, zakupić wysokiej jakości produkty czy artykuły pirotechniczne, na pytanie gdzie można je nabyć, odpowiedź jest zawsze jedna:
MR SPORT Sklep na ul.Popularnej 16 w Warszawie!

Do zobaczenia!
40zł
60zł
150zł

Rezerwacja:

Imię i Naziwsko wynajmującego:

Adres email:

Marker+Butla+Maska:

Mundur szt.:

Butla matka:

Telefon kontaktowy:

Data wynajęcia:

Data zwrotu:

Dodatkowa notka:

Rezerwacja:

Imię i Naziwsko wynajmującego:

Adres email:

Splatmaster+Maska:

Mundur szt.:

Telefon kontaktowy:

Data wynajęcia:

Data zwrotu:

Dodatkowa notka:

Zaufali nam: